Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka no šodienas, 2014.gada 26.maija, Talejas ielā 1, Rīgā jau strādā un klientus apkalpo šādas VID struktūrvienības: VID Muitas pārvalde, kas līdz šim atradās 11.novembra krastmalā 17, VID Lielo nodokļu maksātāju klientu apkalpošanas centrs un Akcīzes pārvaldes klientu apkalpošanas centrs, kā arī Nodokļu parādu piedziņas pārvalde, Nodrošinājuma pārvalde un Personālvadības pārvalde, kas līdz šim atradās Jeruzalemes ielā 1. Tāpat darbu vienotajā ēkā Talejas ielā 1 ir uzsākuši VID Informatīvā tālruņa 1898 konsultanti.

Jāņem vērā, ka pārcelšanās procesa gaitā grafiks var tikt koriģēts, ņemot vērā pārvietojamo darbinieku lielo skaitu. Tādēļ aicinām iedzīvotājus aktīvi sekot līdzi aktuālajai informācijai par VID pārcelšanos VID mājaslapā (īpaši sadaļā Kontakti), klientu apkalpošanas centros, sociālajos tīklos twitter un facebook un plašsaziņas līdzekļos.

VID darīs visu iespējamo, lai pārcelšanās procesa laikā VID klientiem tiktu nodrošināta pakalpojumu sniegšanas nepārtrauktība.

Lūdzam iepazīties ar VID pārcelšanās grafiku.

Pārcelšanās laikā lūdzam apmeklēt Jums citu vistuvāk esošo  Klientu apkalpošanas centru. Neskaidrību gadījumā zvaniet uz VID informatīvo tālruni 1898.